Kokie asmeniniai duomenys yra renkami ir kodėl?

 

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, „YouTube“ vaizdo įrašų ar pan.). Tokiu atveju atvertas puslapis su įterptiniu turiniu ir jo peržiūra ar veiksmai su juo prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti savo slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

 

Statistika

Svetainėje naudojamas „WP Statistics“ priedas, renkantis informaciją apie skirtingų tinklalapio puslapių skaitomumą. Statistikai yra renkami šie duomenys: iš kurio puslapio (pavyzdžiui, kokios paieškos tarnybos) lankytojas pasiekė šį tinklalapį (angl. reffering sites), kokia yra lankytojo naudojama naršyklė bei operacinė sistema. Siekiant nekaupti asmeninės informacijos, kuria būtų galima identifikuoti naudotojus, IP adresai yra anonimizuojami, o tuomet išsaugomi kaip anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash), pagal kurį neįmanoma atkurti tikslaus IP adreso ir identifikuoti lankytojo:

 

Su kuo dalinamasi surinktais duomenimis?

Duomenys yra saugomi vietinėje sistemoje (serveryje) anonimizuoti – taip, kad nebūtų įmanoma identifikuoti lankytojo. Yra renkami tik nuasmeninti duomenys esminei statistikai (kokio tipo turinys aktualiausias lankytojams ir dažniausiai lankomas, kokia sistemą ir naršyklę lankytojai naudoja). Jokiais surinktais duomenimis, įskaitant ir statistinius duomenis, nėra dalinamasi su jokiais kitais išoriniais šaltiniais.

Ši sąlyga negalioja įterptiniam turiniui (pvz. „YouTube“ vaizdo įrašams). Įterptinio turinio savininkas gali rinkti asmeninę Jūsų informaciją, tačiau šių duomenų valdyti šio puslapio administratorius neturi galimybių, jis jų nemato ir tikslių renkamų duomenų nežino. Norėdami sužinoti, kokius duomenis renka išorinio (įrerptinio) turinio tiekėjai, turite šią informaciją gauti iš pačių išorinio turinio tiekėjų (pavyzdžiui, „YouTube“).

 

Jūsų teisės

Jei galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kurie sistemoje yra turimi apie Jus. Jūs taip pat galite reikalauti, kad būtų ištrinti visi sistemoje turimi Jūsų asmeniniai duomenys. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos privaloma išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Primename, kad nėra galimybės identifikuoti statistikos duomenų (jūsų lankymosi dažnio, kartų ir pan.) – duomenys yra nuasmeninami ir nesaugomi mūsų serveriuose, todėl šios informacijos pateikti nėra galimybių, todėl, tikėtina, jokių neanoniminių duomenų sistemoje apie jus nėra.

Visgi, vykdant įstatymų reikalavimus, galite pateikti užklausą dėl turimų asmeninių duomenų eksporto failo gavimo ar duomenų pašalinimo iš serverio. Šiuo tikslu parašykite laišką kontaktais, nurodytais kontaktų puslapyje. Jei sistemoje bus kažkokių sietinų su jumis asmeninių duomenų, elektroniu paštu gausite jų eksporto failą (zip formatu) arba, jūsų pageidavimu, jie bus pašalinti.

 

Kontaktinė informacija

Susisiekti galite kontaktais, nurodytais kontaktų puslapyje.